Montaż instalacji - Instalacje Elektryczne i Teletechniczne Szczytno | Systemy ppoż - CCTV - Systemy Alarmowe

Instalacje elektryczne

Elektryk Szczytno
Przejdź do treści
Instalacje elektryczne.

Wykonujemy instalacje elektryczne w obiektach przemysłowych na podstawie projektów powierzonych. Możemy również przyjąć zlecenie na wykonanie projektu instalacji. Jeżeli chcą Państwo zlecić wykonanie instalacji elektrycznej naszej firmie, to mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę. Naszym głównym atutem w tym zakresie jest stosowanie nowoczesnego oświetlenia LED do hal i zakładów produkcyjnych, co pozwala na ograniczanie kosztów użytkowania obiektu.

Instalacje dla parkingów i placów.

W związku z tym, iż nasza firma dysponuje odpowiednim parkiem maszynowym jesteśmy w stanie oferować naszym klientom realizacje związane z montażem słupów oświetleniowych (głównie z lampami LED), montaż szlabanów parkingowych, a także systemów telewizji przemysłowej z przeznaczeniem do ochorny parkingów. Uzupełnieniem tych rozwiązań są specjalistyczne systemy alarmowej służące do zabezpieczenie terenu otartego, terenu parkingów, również dla samochodów ciężarowych - nie trzeba tutaj dopowiadać, że w dużej mierze chodzi o zabezpieczenie tych miejsc przed kradzieżami paliwa.

Systemy sygnalizacji pożaru i systemy oddymiania.

W tej dziedzinie jesteśmy ekpertem i autoryzowanym instalatorem firmy Schrack Seconet, która gwarantuje to, że wykonywane instalacje przeciwpożarowe oprócz tego, że skutecznie będą wykrywały pożary we wczesnej fazie, ale również to, że systemy te będą łatwe w obsłudze. Na szczególną uwagę załsuguje tu fakt, iż nowoczesne systemy sygnalizacji pożaru tej firmy dają się obsługiwać z poziomu komputera oraz potrafią wysłać wiadomość e-mail do użytkownika czy też serwisanta. W ofercie posiadamy również urządzenia do budowania systemów oddymiana budynków.

Telewizja przemysłowa CCTV.

Dziś w większości przypadków, w kwestii systemów telewizji przemysłowej mówimy już raczej o monitoringu IP, który staje się podstawowym wyposażeniem nowoczesnych obiektów. Pomimo zmiany technologii w jakiej przesyłany jest obraz z kamer to jednak zasady projektowania systemów, a w szczególności zasady rozmieszczania kamer nie zmieniły się znacząco. Oczywiście większą wagę dziś przykłada się do tego, aby system monitoringu nie był tylko gadżetem, ale był narzędziem, które pomaga prowadzić firmę, dlatego montaż kamer ma dziś trochę inne znaczenie - dziś kamery muszą spełniać większe wymagania, dzięki nowoczesnych systemom jesteśmy w stanie liczyć ludzi, rozpoznawać numery rejestracyjne pojazdów itp.

Systemy alarmowe.

W każdej chwili, czy to w domu czy w firmie, ważne jest bezpieczeństwo, a to z kolei wymusza montaż systemów alarmowych. Naszą specjalnością są systemy alarmowe do obiektów przemysłowych oraz składowisk. Zadajesz sobie pytanie: jak zabezpieczyć parking dla samochodów ciężarowych, a może potrzebujesz założyć system alarmowy na placu, gdzie składowane są towary - mamy na to rozwiązanie. Zamontowaliśmy już wiele takich systemów, gdzie przy użyciu zewnętrznych czujników oraz barier podczerwieni możemy ochraniać składowiska i parkingi. Już wiele osób zyskało na montażu tego rodzaju zabezpieczeń.

Kontrola dostępu.

Mówiąc o kontroli dostępu w wielu przypadkach myślimy o karcie magnetycznej, którą możemy otworzyć drzwi. Trzeba jednak jasno powiedzieć, że jest to tylko jedno z nielicznych funkcji jakie pełnić może system KD w nowoczesnej firmie. Przy użyciu systemów kontroli dostępu jesteśmy w stanie, w łatwy sposób obliczać czas przebywania pracowników na terenie firmy lub bardziej szczegółowo, na hali produkcyjnej. Dziś każdy przedsiębiorca musi walczyć o wydajność i nie można pozwolić sobie na marnotrawienie czasu. Systemy kontroli dostępu oferowane przez naszą firmą mogą współpracować z bramkami obrotowymi, szlabanami automatycznymi, a także z systemami telewizji przemysłowej czy też z systemami ppoż.

Instalacje elektrotechniczne.

Mogą Państwo zlecić naszej firmie również inne, czasem nietypowe zadania takie jak montaż kamer ukrytych czy też specjalistyczne rozwiązania stworzone w określonym celu: do zabezpieczenia obiektów lub do wykonywania funkcji kontroli nad personelem lub flotą pojazdów.

Instalacje teletechniczne

Profesjonalne usługi:
  • Instalacje elektryczne;
  • Systemy alarmowe;
  • Telewizja przemysłowa;
  • Systemy kontroli dostępu
  • Instalacje przeciwpożarowe
Zakres usług.
Instalacje wykonujemy kompleksowo - usługa i dostawa materiałów.
Zadzwoń do nas

kom. 692 247 604
kom. 668 368 535
Wróć do spisu treści